Antalya’da Psikoteknik Belgesi Veren Yerler

Antalya’da Psikoteknik Belgesi Veren Yerler

Zeybek Sürücü Kursları olarak 25 yıllık tecrübemiz ile Antalya’da psikoteknik belgesi hizmeti vermekteyiz. Psikoteknik belgesi, her şoförün alması gereken bir belge değildir. Ticari araç sahipleri bu belgeyi alması zorunlu olan kimselerdir. Aşağıda bahsi geçen durumlar için de yine bu belgenin zorunluluk gerektirdiğini ifade etmiş olalım.

Antalya Psikoteknik Belgesi

– Ehliyeti, yasal gerekçeler ile alınan kimselerin, yeterlilik testine tabi tutulması zorunludur. Olumsuz bir durum söz konusu olduğu takdirde kişinin trafiğe çıkması da mümkün olmayacaktır.
– Sürücü olması uygu görülmeyen kişiler de bu belgeye sahip olmak durumundadır. Buna dair bir şüphe ya da endişe varsa eğer bu testlere tabi tutulacaksınız. Testleri geçtiğiniz ve olumlu rapor aldığınız takdirde trafiğe çıkmanızda herhangi bir sorun görülmeyecektir.
– Mesleği sürücü olan kimseler, yani ticari araç sahibi olan şoför ve işletmeler, bu belge olmadan hareket edemiyor. Yolcu taşımacılığı, uzun yol şoförlüğü ve eşya taşımacılığı sektöründe bu belgeye her daim ihtiyaç duyulacaktır.

Psikoteknik Belgesi Fiyatı 2022

Antalya Psikoteknik belgesi fiyatları da bir hayli uygun ve bu konuda da endişeniz olmasın. Ayrıca fiyatlar yüksek olsa bile zorunlu bir uygulama olduğunu da unutmamak gerekiyor. Sürücü kurslarını ziyaret ederek sizler de çok daha detaylı bilgi edinebilir ve soru işaretlerinizden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onay verilen kurum ve kuruluşlar bu testlerin yapılmasında ve rapor oluşturma konusunda söz sahibi adresler olarak karşımıza çıkıyor ve yetki sahibi oluyorlar. Ayrıca Psikoteknik Antalya aramalarınızda zeybek sürücü kurslarını tercih edebilirsiniz.