Takip Edin:

Hakkımızda

Psikoteknik Neden

Neden Biz?

Net sonuçları alabileceğiniz ve sürücülerin gerçek durumlarını test edip öğrenebilecekleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir kurumsal firmayız.

Psikoteknik Misyon

Misyonumuz

Şenol Ay Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Ticari amaçlı yük veya yolcu taşımaclığı yapan kurum ve sürücülere kalite hizmet vermek.

Psikoteknik Vizyon

Vizyonumuz

Antalya Şenol Ay Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Yüksek teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA

Antalya Şenol Ay Psikoteknik Merkezi
Psikoteknik Raporu Hizmeti

Psikoteknik

Kurumsal Statüde Antalya'nın En İyi Psikoteknik Merkezi

2017 yılında Antalya Konyaaltın’da kurulan şirketimiz. Sağlık bakanlığı Denetiminde ve sağlık bakanlığı tarafından belgelendirme ile yetkilidir.Kurumumuz psikoteknik belgesi alanında alınması gerekli temel eğitimlerin tamamlanması, sürücülerin sürücülük yeteneklerinin reflesklerinin ölçülmesi ve psikolojik olarak trafik ve araç kullanmaya hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz.

Ticari amaçla yolcu veya yük taşımacılığı yapan sürücülerin psikoteknik belgelerini iş hayatlarına devam edebilmek için sahip olmaları gerektiğinin bilincinde olarak onlara randevu sistemi ile 1 saatlik teste girme ve hızlı bir şekilde işlemlerini bitirebilme imkanı yaratıyoruz. Bununla birlikte çalıştığımız firmaların ve kurumların yetkilileri ile sürekli koordine bir şekilde firma personellerinin devam eden işlerini aksatmadan testlere katılabilmesi için gerekli randevuları oluşturup test ve işlemlerini takip ediyoruz.

Şenol Ay Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Pendik ve çevre ilçelerde bir çok kurumsal firma ve sürücülerine Psikoteknik Raporunun alınması ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Psikoteknik raporunuzu 1 gün içinde  Şenol Ay psikoteknik Merkezimizden alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgesine İhtiyacınız Var mı?

Psikoteknik belgesini temin etmek için kurumumuza başvurabilir randevu sistemimiz ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Psikoteknik Belgeleri artık E-Devlette..Haberin Devamı Tıklayın